Contact

Algemeen bestuur

Zusters van O.L. Vrouw

Muurhuizen 47

3811 ED AMERSFOORT

tel: 033 – 4621369

www.srsourladyamersfoort.blogspot.com

 

Zr. Mariani Made: mariani@ab-olv.nl

Zr. Aniseta Sarti: aniseta@ab-olv.nl

Zr. Rosalia Sumiyati: rosalia@ab-olv.nl

Zr Catherine Chikadza: catherine@ab-olv.nl

 

 

Gedelegeerd bestuur Huis Nederland

Zuidsingel 40 – 3811 HC/ Postbus 3056 – 3800 DB Amersfoort

Janny Lindeboom: GB-jlindeboom@olvs.nl

Aly Bergsma: GB-abergsma@olvs.nl

secretariaat Gedelegeerd bestuur Huis Nederland: pflinkerbusch@olvs.nl

 

 

 

Communiteiten

Moederhuis

Zuidsingel 40, 3811 HC

Postbus 3056, 3800 DB Amersfoort

Tel: 033 – 46 73 111

 

Agnietenhove

Herenstraat 1

3811 HG Amersfoort

Tel: 033 – 4673 111

 

 

Huize Julia

opgeheven 30 september 2016

 

Mariënburg Bussum

Klooster opgeheven 23 april 2015

 

Mariëngaard Bussum

Klooster opgeheven 23 april 2015

 

Verpleeghuis St. Elisabeth

Gebouw en terrein verkocht in 2013

 

Naast op bovengenoemde kloosteradressen wonen er nog een aantal (23) zusters zelfstandig.

 

Archief Zusters van O.L. Vrouw  Zuidsingel 40 - 3811 HC Amersfoort

archief@olvs.nl

 

Webmaster

Heeft u vragen of opmerkingen over de inhoud van de website?

Mail met de webmaster: Mevr. Paulien Flinkerbusch: pflinkerbusch@olvs.nl

Het moederhuis in Amersfoort

webdesign: vormweijs.nl